Ubytování

Chalupy

V přízemí se nachází vybavená kuchyňka pro přípravu vlastních jídel (sklokeramická varná deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice), koupelna s WC a sprchovým koutem, obývací pokoj s TV. V podkroví jsou dvě samostatné ložnice se třemi lůžky. Na každé chalupě je možnost připojení k internetu. Pro stálé vytápění (zejména v zimním období) a ohřev teplé vody je v každém objektu samostatný plynový kotel. Všechny chalupy mají k dispozici také krbová kamna, která je možné využít pro přitápění dřevem. Maximální kapacita jedné chaty je 7 osob (5 pevných lůžek + 2 přistýlky).

Apartmány

Ubytování je také možné ve dvou dvoulůžkových apartmánech, každý se dvěma přistýlkami, které se nachází v prvním patře provozní budovy. Každý apartmán je složen ze dvou pokojů – obývací pokoj a ložnice. Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňku (sklokeramická varná deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice). Oba apartmány mají kapacitu maximálně pro 4 osoby (2 pevná lůžka + 2 přistýlky).

Relaxační centrum

Pro regeneraci a načerpání nových sil je pro Vás, naše klienty, k dispozici relaxační centrum. Zde je vířivka, lehátka pro relaxaci a sauna. Relaxační centrum je otevřeno obvykle v pondělí až pátek od 16:00 - 20:00 hod. Po domluvě lze zajistit pronájem relaxačního centra i na jinou dobu, cena 500 Kč/hod.

Kde nás najdete?

Horní Bečva 0595
756 57 Horní Bečva

T.I.C.UH, a.s.
Obchodní 1507
686 01 Uherské Hradiště

IČ: 63477394
DIČ: CZ63477394