Ubytování

Chalupy

V přízemí se nachází kuchyňka pro přípravu vlastních jídel (sklokeramická varná deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice), koupelna s WC a sprchovým koutem, obývací pokoj s TV, v podkroví jsou dvě samostatné ložnice se třemi lůžky. Na každé chalupě je možnost připojení k internetu. Pro stálé vytápění (zejména v zimním období ) a ohřev teplé vody je v každém objektu samostatný plynový kotel. Všechny chalupy mají k dispozici také krbová kamna, která je možné využít pro přitápění dřevem. Maximální kapacita jedné chaty je 7 osob ( 5 pevných lůžek + 2 přistýlky ).

Apartmány

Ubytování je také možné ve dvou dvoulůžkových apartmánech, každý se dvěma přistýlkami, které se nachází v prvním patře provozní budovy. Je složen ze dvou pokojů – obývací pokoj+ ložnice. Kuchyňka je společná pro oba apartmány a je stejně vybavena jako v chalupách. Oba apartmány mají kapacitu maximálně pro 4 osoby (2 pevná lůžka + 2 přistýlky).

Relaxační centrum

Pro regeneraci a načerpání nových sil je pro Vás, naše klienty, k dispozici relaxační centrum. Zde je vířivka, lehátka pro relaxaci a sauna. Relaxační centrum je otevřeno obvykle v pondělí až pátek od 16:00 - 20:00 hod. Po domluvě lze zajistit pronájem relaxačního centra i na jinou dobu, cena 250 Kč / hod.

Kde nás najdete?

Horní Bečva 0595
756 57 Horní Bečva

T.I.C.UH, a.s.
Obchodní 1507
68601 Uherské Hradiště

IČ: 63477394
DIČ: CZ63477394